Specjalista ds. sprzedaży

FORSAFE Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Spółka FORSAFE to zespół ekspertów zajmujących się doradztwem i audytem w dziedzinie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych. Głównym profilem naszej działalności, jest świadczenie wysokiej jakości usług przy zachowaniu zgodności z przepisami prawa, standardami wynikającymi z norm branżowych oraz dobrymi praktykami. W gronie naszych pracowników znajdują się eksperci, konsultanci oraz specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyką.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

To Ciebie poszukujemy, jeśli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • Masz chęć i gotowość do rozwijania swoich umiejętności pozyskiwania klientów,
  • Jesteś zaangażowany i zdeterminowany w działaniu,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Poprawnie posługujesz się j. polskim w mowie i piśmie,
  • Jesteś asertywny i masz wysoką kulturę osobistą,
  • Biegle obsługujesz komputer (pakiet MS Office) oraz Internet (media społecznościowe, kampanie marketingowe itp.),
  • Do swoich zadań podchodzisz sumiennie, odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem.

Do Twoich obowiązków będą należały:

  • Inicjowanie rozmów telefonicznych,
  • Telefoniczny kontakt z klientami firmy na najwyższym poziomie dbałości,
  • Wprowadzenie oraz aktualizacja baz danych w systemie CRM,
  • Budowanie relacji biznesowych,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Raportowanie do Managera i Zarządu.

W zamian oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Premię od sprzedaży szkoleń i usług,
  • Elastyczne godziny pracy (w przedziale od 8 do 16),
  • Własne komfortowe stanowisko pracy,
  • Wsparcie Managera,
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon) oraz w pełni wyposażone nowe biuro,
  • Pracę w miłym niekorporacyjnym środowisku,
  • Benefity tj. nauka angielskiego, karta OK System opłacane przez Pracodawcę.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting