Specjalista ds. Sprzedaży

Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Od: Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Mikomax Smart Office to ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy.

W związku z rozwojem firmy i marki poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • praca stacjonarna polegająca na kompleksowej obsłudze klienta zagranicznego oraz krajowego, w tym przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, oraz odpowiadanie na inne zapytania klientów
  • utrzymywanie stałej komunikacji z klientem w procesie przygotowywania ofert i realizacji zamówień
  • bieżący kontakt z innymi działami firmy dla realizacji powierzonych zadań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i/ lub j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • zdolność szybkiego kojarzenia faktów i podejmowania decyzji
  • komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom
  • inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi klienta
  • mile widzialne doświadczanie w branży meblarskiej
  • prawo jazdy kat. B – czynne

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 25 letnim międzynarodowym doświadczeniem
  • pracę w innowacyjnej firmie oraz wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasz opatentowany produkt Stand Up)
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
  • samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego, w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.