Specjalista ds. Sprzedaży

Dynamite Studio Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze e-marketingu. Zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych, reklamą internetową oraz działaniami promocyjnymi w social media. Jeśli szukasz miejsca, w którym panuje przyjazna i twórcza atmosfera, gdzie możesz się rozwijać w oparciu o partnerskie relacje i wymianę doświadczeń zapraszamy do naszego dynamicznego Zespołu!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty ds. sprzedaży

Zadania na stanowisku
• Pozyskiwanie klientów na usługi realizowane przez firmę,
• Realizacja planów sprzedaży,
• Inicjowanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami,
• Budowanie bazy potencjalnych klientów,
• Prowadzenie spotkań handlowych.

Wymagania
• Doświadczenie w pracy typu call center,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
• Mile widziana znajomość zagadnień e-marketingu,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
• Dynamizm i kreatywność w działaniu,
• Samodzielność, obowiązkowość, systematyczność,
• Zaangażowanie i umiejętność szybkiego uczenia się,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
• Możliwość rozwoju i awansu w młodej, dynamicznej organizacji,
• Profesjonalne wdrożenie do pracy, wsparcie merytoryczne oraz handlowe,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała oraz system prowizyjny).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z zamieszczoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy małą, prężnie działającą agencją interaktywną. Tworzymy nowocze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi