Specjalista ds. sprzedaży

MGM Group s.c.

Łódź, 91-498, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ze względu na fakt, że nasza firma stale się rozwija postanowiliśmy powiększyć dział sprzedażowy. I chociaż na rynku jest wiele ofert pracy mamy nadzieję, że to właśnie nasze ogłoszenie się wyróżni i zachęci do aplikowania właśnie do nas.

W tym momencie szukamy dwóch osób do działu sprzedaży gdyż brakuje nam pracowników do odświeżania relacji z Klientami.

Posiadamy bardzo dużą bazę Klientów zatem od nowo zatrudnionych osób oczekujemy przed wszystkim:

- budowania relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami oraz odświeżenia współpracy w rozmowach telefonicznych

Docenimy też kreatywne osoby, które będą miały pomysł na pozyskanie nowych Klientów

UWAGA: nie jesteśmy korporacją ze sztywnymi zasadami. W firmie panuje ciepła, miła atmosfera. Jeśli chcesz lubić swoją pracę i przychodzić codziennie z uśmiechem na twarzy to wyślij swoje CV.

oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
- wolne weekendy
- możliwość rozwoju w dziedzinie sprzedaży
- pracę w niedużej firmie z rodzinną atmosferą i w młodym zespole
- pensję składająca się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży, ale też bonusy i premie za zaangażowanie w pracę i kreatywność
- pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy jednej z głównych ulic Łodzi z bardzo dobrą komunikacją
- bardzo miłą atmosferę pracy. U nas nie będziesz pracował w stresie, każdy ma coś do powiedzenia i każdy jest dla nas bardzo ważny

Doceniamy swoich pracowników na wiele sposobów:

- prowizja od sprzedaży
- premie kwartalne
- premie dodatkowe za wygrane konkursy, jakie są organizowane w dziale sprzedaży
- umowa o pracę po okresie próbnym ( 3 miesięcy)

Wymagania

Wymagania

dużą motywacja i wewnętrzny optymizm

Zapraszamy do składania CV drogą mailową

Prezentacja firmy

Istniejemy od 2007 roku, a marka Reklamowe24 jest już dobrze rozpoznawa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja