Specjalista ds. sprzedaży

Larido Agencja Reklamowa

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na w/w stanowisku polega na:

  • poszukiwaniu nowych kontrahentów i obsłudze bieżących klientów
  • przeprowadzaniu prezentacji i organizowaniu spotkań z potencjalnymi i stałymi klientami
  • przygotowywaniu ofert handlowych
  • utrzymywaniu dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjny system prowizyjny
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • możliwość rozwoju: wyjazdy na szkolenia, targi i konferencje
  • nieograniczony dostęp do fachowej literatury w firmowej biblioteczce ;-)

Wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe B2B
  • łatwość prowadzenia prezentacji usług w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym
  • ogólny staż pracy dłuższy niż 2 lata
  • prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe umiejętności które mogą być atutem kandydatki / kandydata:

  • mile widziana edukacja w obszarach - marketing, sprzedaż, PR
  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją reklamową która działa na rynku już od ponad 10 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja