Specjalista ds. sprzedaży

Firma Szymkowiak

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynku urządzeń parkingowych w Polsce. Głównymi naszymi produktami są urządzenia parkingowe oraz szeroko rozumiane instalacje niskoprądowe.

Obecnie poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży do biura w Lesznie.

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie ofert
• reprezentowanie naszej firmy podczas spotkań handlowych
• obsługa zamówień, nadzór nad prawidłową realizacją projektu
• współpraca z dostawcami
• monitorowanie rynku

Oferujemy:
• stabilne i przyjazne warunki zatrudnienia
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze, w młodym ambitnym zespole
• rozwój umiejętności sprzedażowych
• wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od Twoich wyników
• niezbędne narzędzia pracy

Miejsce wykonywania pracy:
• Leszno

Wymagania

• bardzo dobra znajomość programów typu MS Word, MS Excell
• wysoka kultura osobista
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy, samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• wykształcenie min. średnie
• prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi zaletami z pewnością będą, chociaż nie są konieczne:
• znajomość rynku instalacji niskoprądowych
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w handlu, ale uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem, napisz do nas. W takiej sytuacji nie zapomnij podkreślić dlaczego Twoim zdaniem powinniśmy Tobie zaoferować to stanowisko.

Prezentacja firmy

Szymkowiak Sp. z o. o. - Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi