Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolski

Opis stanowiska:
• telefoniczna sprzedaż produktów
• utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

IDEALNY KANDYDAT:
• Chce pracować w miejscu, gdzie oprócz obowiązków może spędzić czas z pozytywnym zespołem
• Potrafi długo rozmawiać o wszystkim i o niczym
• Lubi wyzwania nie tylko w postaci przelotu paralotnią nad Krakowem
• Jest uparty, a w towarzystwie mówią o nim „jego to nikt nie przegada”
• Zależy mu na wysokich zarobkach i wie, że ciężka praca popłaca
• Wierzy w przysłowie „dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane” nasz Kandydat wie, że chęci to jedno, a fakty to zupełnie co innego

Oferujemy:
• Pracę z gotowymi Bazami Klientów naszej firmy
• Kompleksowe wdrożenie pod okiem profesjonalnych trenerów
• Możliwość pracy na podstawie grafiku uwzględniającego zadeklarowany przez Ciebie czas pracy (od poniedziałku do piątku)
• Wynagrodzenie tygodniowe składające się z podstawy + premii uzależnionej od wyników sprzedaży oraz bonusów
• Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
• Pakiety sportowe (Karta Multisport)

Prezentacja firmy

Praca w Premium Pro Sp.zoo oddział Kraków to mieszanka energetyzu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management