Specjalista ds. sprzedaży

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszego Klienta - firmy działającej na polskim rynku, jako specjalizowany dystrybutor oprogramowania i sprzętu sieciowego, z silnym zogniskowaniem na problemy bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:
• Kompleksowe prowadzenie projektów handlowych
• Negocjowanie i przygotowywanie ofert sprzedaży
• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami, partnerami handlowymi i dostawcami
• Kontakt z dostawcami zagranicznymi
• Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole
• Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
• Chęć rozwoju w branży IT

Oferujemy:
• Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Dostęp do najnowszych technologii z dziedziny zabezpieczeń sieci
• Kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym
• Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami (np. pakietem usług medycznych)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazna atmosfera pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.