Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa Wojciecha S. Wocława poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży.

Firma świadczy usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu etykiety w biznesie, savoir-vivre’u, sztuki wystąpień publicznych, wizerunku i komunikacji, dress code’u oraz sztuki autoprezentacji. Naszymi klientami są prezesi i właściciele firm, dyrektorzy instytucji publicznych, politycy, samorządowcy, pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji oraz banków. Wartości firmy to odpowiedzialność, mądrość, elegancja, prawda i dobro.

Chętnie spotkamy się z kandydatami,

  • których charakteryzuje wysoka kultura osobista
  • którzy identyfikują się z przedmiotem działalności firmy
  • którzy mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji interpersonalnych
  • którzy mają doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności badania potrzeb klientów i przygotowywania indywidualnych ofert
  • umiejętności prowadzenia spotkań handlowych
  • kreatywnego podejścia do realizowanych zadań oraz zaangażowania w rozwój firmy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office

Zadania pracownika:

  • sprzedaż produktów firmy
  • tworzenie baz klientów oraz kontakt z klientem
  • udział w spotkaniach handlowych
  • przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie umów
  • opracowywanie strategii i nowych produktów
  • zadania bieżące

Warunki:

  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
  • motywacyjny system wynagrodzenia

Korzyści:

  • sprzedaż produktu reprezentującego wysokie wartości
  • rzeczywisty wpływ na rozwój firmy
  • możliwość rozbudowania działu sprzedaży z perspektywą objęcia jego kierownictwa
  • dobra i życzliwa atmosfera pracy
  • wysokiej jakości narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Cztery kontynenty, dziesięć krajów, kilkadziesiąt miast. <br/>Wśród nich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media