Specjalista ds. Sprzedaży

J&G Profit

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za sprzedaż produktów i usług finansowych, aktywne pozyskiwanie oraz współpracę z Klientami w różnych segmentach, realizację celów sprzedażowych oraz dbanie o jakość sprzedaży i obsługi Klienta zgodnie ze standardami naszej firmy, wprowadzanie unikalnych produktów na rynek a także za kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Czego oczekujemy:
• wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
• kreatywności w pozyskiwaniu nowych klientów, łatwości w budowaniu i podtrzymywaniu długofalowej relacji
z klientem
• wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• wykształcenia co najmniej średniego

Co oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji i rozwój zawodowy
• możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej
• rozwoju w dziedzinie finansów
• współpraca w młodym i profesjonalnym zespole
• wsparcie w realizacji celów zawodowych
• program szkoleń produktowych i rozwojowych
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Nowa firma z branży finansowej wchodząca na rynek poszukuje praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse