Specjalista ds. Sprzedaży

MAM

Kędzierzyn-Koźle, śląskie

Opis stanowiska pracy

Duża instytucja finansowa o prawie 170 letnim doświadczeniu na rynku, w związku z planowanym otwarciem filii w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży:

Opis stanowiska:
• sprzedaż produktów finansowych: fundusze inwestycyjne, konta, kredyty, ubezpieczenia
• pozyskiwanie i docieranie do nowych Klientów
• obsługa istniejących Klientów

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży
• łatwość nawiązywania i budowania relacji biznesowych
• zorientowanie na cel
• bardzo dobra organizacja pracy
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacji

Oferujemy:
• pracę w stabilnej instytucji finansowej
• dofinansowanie za zakup laptopa - laptop na własność
• możliwość skorzystania z umówionych spotkań z Klientami
• pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, program emerytalny)
• dodatkowy system prowizyjny w pierwszym okresie pracy
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, na którym nauczysz się jak pozyskiwać nowych klientów
• możliwość rozwoju aspiracji zawodowych poprzez jasno określone kryteria awansu

CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać poprzez serwis infopraca.

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi