Specjalista ds. sprzedaży

IT4KAN sp. z oo

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja planów sprzedaży w zakresie sprzętu i systemów medycznych
  • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych
  • negocjowanie warunków handlowych z klientami
  • raportowanie bieżącej pracy do przełożonego zgodnie z przyjętymi zasadami
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
  • reprezentowanie firmy i promowanie jej wizerunku
  • monitorowanie i analiza rynku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży medycznej
  • dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • determinacja w dążeniu do celu, skuteczność w działaniu
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • doskonała organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

C.V., list motywacyjny, zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji należy składać w terminie do 19 marca 2019 roku.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IT4KAN to zespół specjalistów dysponujących wieloletnim doświadczeniem w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi