Specjalista ds. sprzedaży

Śląska Prohibicja

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

aktywny udział w przygotowaniu i realizacji strategii sprzedażowych;
nastawienie na realizację celów;
ciągła aktywność w tworzeniu bazy kontaktów;
tworzenie ofert, pakietów szkoleniowych oraz opracowywanie materiałów marketingowo-sprzedażowych;
przygotowywanie umów oraz raportów;
kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
niezbędne narzędzia pracy;
stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny;
elastyczne godziny pracy;
możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym zespole;
szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
W tytule wiadomości należy wpisać: Praca – Specjalista ds. sprzedaży.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - 7 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 1997, Nr 133, poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Szukamy osób które:
-wykazują inicjatywę w pracy
-czerpią przyjemność z pracy w gastronomii
-zadowolenie gościa uznają za osobisty sukces
-są przedsiębiorcze i sumienne

Oferujemy:
-interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
-wpływ na strategię i rozwój firmy
-możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej
-premie za osiągnięte wyniki w sprzedaży
-nowoczesne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta