Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest jedna z zachodnich firm zajmująca się logistyką opakowań zwrotnych, część międzynarodowej grupy, dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku. Odznacza się nowoczesnymi rozwiązaniami i wysokimi standardami współpracy. Klientami firmy są wiodące przedsiębiorstwa z branży FMCG oraz największe sieci handlowe.

W związku z planowanym rozwojem sieci sprzedaży na polskim rynku, poszukujemy przedsiębiorczej i samodzielnej osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

(Górny Śląsk/Kraków)

Wymagania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: realizacja strategii sprzedaży na podległym terenie poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami z branży FMCG.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
  • znajomość branży FMCG
  • dobra czynna znajomość języka angielskiego
  • motywacja i silne zorientowanie na cel
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Wybranej osobie nasz Klient oferuje stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, samodzielność działania w ramach powierzonych obowiązków, niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE<br/><br/>Na rynku doradztwa personalneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta