Specjalista ds. sprzedaży

LSI Software S.A.

Katowcie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz:

  • aktywnie pozyskiwać klientów oraz sprzedawać rozwiązania informatyczne dla branży gastronomicznej
  • kompleksowo przygotowywać prezentacje handlowe i oferty
  • budować i utrzymywać pozytywne relacje biznesowe z klientami
  • monitorować rynek
  • obsługiwać pozyskanych klientów

Otrzymasz od nas:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w dynamicznie rozwijanych projektach
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych, ubezpieczenie grupowe), Owocowe Poniedziałki, piątkowe Pizza Day.

Wymagania

Szukamy kandydata, który:

  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie sprzedażowe w branży IT. Mile widziane w firmie produkującej lub dystrybuującej oprogramowania.
  • ma doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B
  • jest samodzielny oraz doskonale organizuje swoją pracę
  • posiada doskonałe zdolności komunikacyjne
  • jest gotowy do wyjazdów służbowych
  • ma czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży gastronomicznej.

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management