Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma Foram sp. z o.o. sp. k. szuka osoby na stanowisko

MŁODSZEGO SPECJALISTĘ ds. SPRZEDAŻY

Zakres pracy:

  • Poszukiwania nowych rynków zbytu oraz rozwój istniejących kanałów sprzedaży,
  • Raportowanie postępów prac, zgłaszanie ryzyka i poszukiwanie rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych na portalach aukcyjnych np. allegro, sklepy internetowe.

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • Znajomość zagadnień SEO/SEM,
  • Wykształcenie kierunki informatyka, marketing.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, w zależności od efektów pracy oraz zaangażowania,
  • System pracy od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,
  • Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekiwania:

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodne korzystanie z witryn internetowych,
Podstawowa znajomość MS Excel,
Inicjatywa w kreowaniu nowych rozwiązań, skrupulatności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa