Specjalista ds. Sprzedaży

Smart-Logic

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Smart - Logic, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Współpracę z kluczowymi klientami firmy – B2B, ich obsługę oraz prowadzenie,
• Pozyskiwanie nowych klientów z rynku oraz negocjowanie warunków współpracy,
• Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
• Reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy,
• Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2 letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta w sektorze B2B,
• Doświadczenia w pracy dla branż takich jak np. energetyczna, telekomunikacyjna lub finansowo-ubezpieczeniowa, co będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów; zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i sfinalizowania sprzedaży
• Łatwości nawiązywania kontaktów zarówno w rozmowie bezpośredniej, jak również telefonicznej,
• Zdolności organizacyjnych, komunikatywności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
• Bardzo dobrej znajomości Ms Office (w szczególności Ms Excel),
• Czynnego prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• Pozytywną atmosferę pracy, stanowisko o szerokim zakresie działania, dające duże możliwości rozwoju zawodowego i finansowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i nieograniczonej premii,
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy i kartę paliwową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

Firma Smart-Logic to synonim doświadczenia w połączeniu ze świeży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management