Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce zatrudnienia: DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie)

Branża: drobiarska

Zakres obowiązków będzie związany z:

- realizacją celów sprzedażowych

- planowaniem sprzedaży

- budową i utrzymywaniem biznesowych relacji handlowych z klientami,

- pozyskiwanie nowych Klientów

- bieżąca obsługa klienta i analizą rynku

- reprezentowanie przedsiębiorstwa, w ramach spotkań biznesowych

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się z kandydatem, który:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej lub FMCG

- obsługuje pakietu Microsoft Office

- potrafi swobodnie porozumiewać się w j. angielskim

- posiada umiejętności negocjacyjne

- potrafi pracować samodzielnie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi