Specjalista ds. sprzedaży

Exact Systems

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami zagranicznymi
  • Doradztwo i sprzedaż usług dopasowanych do potrzeb Klienta
  • Podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
  • Aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznym
  • Bezpośrednie raportowanie do Menedżera ds. Rozwoju Sprzedaży

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość co najmniej jednego z wymienionych języków będzie dodatkowym atutem: niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, chiński
  • Znajomości obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w telemarketingu, sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej będzie dodatkowym atutem

a także:

  • Entuzjazmu i umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra organizacji pracy

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o składnik stały oraz system premiowy
  • Praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy
  • Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta