Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Chrzanów/Cała Polska
Opis stanowiska:
-Tworzenie długotrwałych pozytywnych relacji z klientami
-Aktywne oraz telefoniczne pozyskiwanie klienta, przygotowywanie specyfikacji oraz ofert
-Penetracja rynku oraz analiza działań konkurencji w celu zapewnienia stałego wzrostu sprzedaży
-Rozwój sprzedaży produktów i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
-Prowadzenie negocjacji handlowych
-Realizowanie założonych planów sprzedażowych
-Współpraca z Działem Obsługi Klienta w celu zapewnienia najwyższej jakości współpracy z
Klientami firmy
-Przygotowywanie regularnych raportów sprzedażowych

Oferujemy:
-Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
-Zatrudnienie na umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
-Pracę w młodym zespole
-Pakiet narzędzi pracy

Wymagania

Wymagania:
-Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
-Mile widziane doświadczenie w branży - proszki metali
-Samodzielność i operatywność w działaniu, inicjatywa i zaangażowanie
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Umiejętność organizacji własnej pracy
-Wysoka kultura osobista
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-Umiejętność obsługi systemu – Symfonia Handel- będzie dodatkowym atutem
-Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

„IPD Consulting” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest producente... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi