Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

specjalista ds. sprzedaży

Nr ref.: 33307
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • bieżące wsparcie przedstawicieli handlowych
  • przygotowywanie raportów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży elektrycznej/elektrotechnicznej
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • sumienność
  • wysoki poziom kultury osobistej

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • praca w trybie stacjonarnym o stałych godzinach
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • atrakcyjne warunki pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)