Specjalista ds. sprzedaży

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży paliwowej, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw
  • budowa i rozszerzanie bazy potencjalnych klientów
  • realizowanie celów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert oraz sporządzanie umów handlowych
  • zapewnienie najwyższej jakości współpracy z partnerami biznesowymi
  • raportowanie

Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiednie narzędzia pracy (zaletą będzie posiadanie własnego samochodu)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od kwalifikacji kandydata
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, wyższe - mile widziane
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klientów
  • doświadczenie w pracy ze znaczącymi klientami w branży
  • doświadczenie handlowe w detalicznym i hurtowym handlu paliwami
  • znajomość języka rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację i dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z klientami
  • umiejętności negocjacyjne, odpowiednie do posiadanego doświadczenia
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • czynne prawo jazdy kategorii B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.