Specjalista ds. Sprzedaży

Toorli.pl

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Portal KalejdoskopFirm.EU poszukuje handlowców do aktywnej sprzedaży oferowanych przez siebie usług reklamowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Zakres obowiązków:
- aktywne poszukiwanie nowych klientów dla usług portalu

Wymagania:
- ukierunkowanie na sukces
- umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne, zwłaszcza poprzez telefon i e-mail

Dodatkowymi atutami będzie:
- doświadczenie w aktywnej sprzedaży
- doświadczenie w pracy przez telefon i e-mail

Oferowane warunki:
- kompleksowe szkolenie sprzedażowe i produktowe
- zapewnione narzędzia pracy
- zawsze wolne weekendy, święta i popołudnia (po 16:00)
- forma zatrudnienia: zlecenie
- wynagrodzenie prowizyjne
- preferowany poziom wynagrodzeń: powyżej 3000zł

Jeżeli poszukujecie Państwo pracy w telemarketingu polegającym na czytaniu skryptów lub recytowaniem wyuczonych formułek, prosimy nie aplikować na nasze stanowisko.

Osoby chcące dobrze zarabiać jako prawdziwy handlowiec zapraszamy do składania CV.

Prezentacja firmy

Kalejdoskop Firm został powołany w 2013 roku w oparciu o nasze wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi