Opis stanowiska pracy

Kompleksowa obsługa dotychczasowych Klientów Meblotechnika sp. z o.o.
Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych
Prowadzenie procesu sprzedaży zgodnie z zasadami sprzedaży
Fachowe doradztwo branżowo - handlowe
Aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
Uczestnictwo w imprezach targowych
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Realizowanie planów sprzedaży
Praca w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku
Charakter pracy: stacjonarna

Oferujemy:
Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
Szkolenia branżowe
Przyjazną atmosferę w pracy
Stanowisko oraz narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)

Wymagania

Wykształcenie min. średnie
Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
Znajomość obsługi pakietu MS Office,
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość programu Symfonia - mile widziana
Znajomość rynku HORECA lub branży meblowej - mile widziana
Doświadczenie w obsłudze klientów z sektora B2B - mile widziane
Dyspozycyjność i odpowiedzialność
Konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu

Prezentacja firmy

Głównym celem spółki Meblotechnika jest kompleksowe wyposażenie meblowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie