Specjalista ds. Sprzedaży

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

. Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych

. Rozwój stosunków handlowych z nowymi i dotychczasowymi Klientami

. Analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań

. Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami

. Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów

Wymagania

. Doświadczenie w sprzedaży B2B

. Biegła znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację handlową

. Umiejętność analizy potrzeb biznesowych Klientów

. Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych

. Zdolność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

. Doświadczenie w handlu w branży hotelarskiej lub IT mile widziane

Oferujemy

. Praca na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie

. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy

. Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum - praca stacjonarna w Poznaniu

. Kursy języka angielskiego

. Dopłaty do kart MultiSport

. Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole

. Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

. Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

. Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego

. Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta