Specjalista ds. sprzedaży

GC Metal Sp. z o.o.

60-449 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka GC METAL jest wiodącym w Polsce producentem specjalistycznych wyrobów z drutu ostrzowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Zakres pracy i główne obowiązki:

- pozyskiwanie klienta

- obsługa, doradztwo i sprzedaż produktów

- organizacja kampanii reklamowych

- realizacja planów sprzedażowych

- kontakt z działem realizacji inwestycji

Oferujemy:

- możliwości rozwoju kariery zawodowej, szkolenia tematyczne

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjny system motywacyjny, premie, bonusy

- pracę w stabilnej firmie ukierunkowanej na dynamiczny rozwój

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji: CV w języku polskim wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania

Wymagania konieczne:

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- praktyczna znajomość pakietu MS Office

- zdolności organizacyjne, komunikacyjne, interpersonalne

- samodzielność w realizacji powierzonych zadań

- nastawienie na wynik

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

GC METAL to jedyny na świecie producent gotowych wyrobów metalowych, dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, bonusy, dodatki
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi