Specjalista ds. Sprzedaży

INTERFERIE S.A.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• aktywne pozyskiwanie klientów grupowych i indywidualnych,
• realizowanie planów sprzedaży,
• przygotowywanie ofert dla grup konferencyjnych oraz prezentacji handlowych,
• analiza potrzeb klientów,
• podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
• nadzór nad procesem realizacji usług w hotelach oraz zapewnianie wysokiego poziomu
obsługi posprzedażnej,
• rozliczanie pobytów grupowych,
• analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży usług w odniesieniu do
rynku usług hotelarskich i turystycznych.

Wymagania

• doświadczenie w zakresie organizacji konferencji, pobytów szkoleniowych oraz
przygotowywaniu ofert z tych obszarów,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• wysoka kultura osobista,
• dyspozycyjność i rzetelność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• dodatkowa opieka medyczna,
• dofinansowanie do karty MULTISPORT,
• szeroki pakiet socjalny,
• PPE - Pracowniczy Program Emerytalny (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę
o pracę),
• pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie