Opis stanowiska pracy

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?
Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i producentami oraz:
Analiza danych sprzedażowych, rynkowych, trendów konsumenckich oraz konkurencji;
Przygotowywaniu komunikacji cyklowej produktów;
Reprezentowanie firmy na licznych spotkaniach i imprezach branżowych (targi / konferencje).

Wymagania

JEŻELI:

lubisz sprzedaż,
masz na swoim koncie minimum 2-3 letnie sukcesy w aktywnej sprzedaży do Klientów biznesowych
posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów dla dzieci (mile widziane)
lubisz i potrafisz zdobywać nowych Klientów,
umiejętność analitycznego myślenia nie jest Ci obca,
odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie samodzielności i inicjatywy,
z łatwością przychodzi Ci budowanie długofalowych relacji biznesowych,
motywują Cię targety handlowe i wysokie zarobki wypracowane efektywną sprzedażą,
potrafisz świetnie planować i organizować swoją pracę,
jesteś osobą zaangażowaną i nie boisz się wyzwań,
bardzo dobrze znasz język angielski i posiadasz prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma MARKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim jest obecna na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi