Specjalista ds. sprzedaży

Omnis Sp. z o.o.

40-156 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• sprzedaż produktów i usług informatycznych z zakresu technologii Oracle i MS
• prowadzenie pełnego procesu sprzedaży (od oferty do faktury) zarówno dla klientów biznesowych jak i sektora publicznego
• nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
• bieżąca obsługa handlowa obecnych klientów firmy
• administrowanie programami partnerskimi
• badanie rynku branży IT
• organizacja spotkań branżowych dla klientów
• udział w działaniach promocyjnych firmy

Wymagania

Idealny kandydat jest osobą:
• o dużej swobodzie komunikowania się
• bardzo dobrze zorganizowaną, systematyczną i zaangażowaną
• znającą i lubiącą technologię IT
• biegle posługującą się komputerem i oprogramowaniem biurowym
• posiadająca doświadczenie w sprzedaży
• posługującą się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
• wykazującą chęć do zdobywania wiedzy
• posiadającą czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Od wielu lat działamy na polskim rynku jako producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż