Specjalista ds. Sprzedaży

Hotel Swing Sp. z o.o.

31-416 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel Swing**** w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m.in. należało:
* aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów hotelowych, konferencyjnych
* analiza działań konkurencji
* przygotowywanie ofert sprzedażowych dopasowanych do wymogów Klientów
* podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Kontrahentami
Oferujemy pracę w młodym zespole.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

* Doświadczenie zawodowe w Dziale Sprzedaży w Hotelu - minimum 2 lata - wymóg konieczny
* Aktywność sprzedażowa oraz skuteczność w działaniu
* Wiedza z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert
* Umiejętność budowania oraz zarządzania relacjami z Klientem
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej
* Biegła znajomość języka angielskiego
* Biegła znajomość pakietu MS Office
* Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Czterogwiazdkowy Hotel Swing **** usytuowany w północnej części K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka