Specjalista ds sprzedaży

3line.pl Sp. z o.o.

30-723 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Budowanie bazy klientów biznesowych poprzez prowadzenie rozmów handlowych
• Efektywne prowadzenie procesów sprzedażowych
• Przygotowywanie prezentacji, ofert oraz kalkulacji
• Realizację założonych planów sprzedażowych
• Nadzór nad procesem produkcyjnym i logistycznym
• Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy(drukarnie, importerzy, producenci odzieży oraz gadżetów)
• Utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania

• Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

• Umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych

• Skuteczności w realizowaniu założonych celów sprzedażowych

• Motywacji do zdobywania doświadczenia w branży reklamowej

• Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

• Precyzyjnie zdefiniowane cele życiowe

Oferujemy

• Umowę o pracę

• Elastyczny czas pracy

• Stałe wynagrodzenie + system motywacyjny

• Konieczne narzędzia pracy

• Uzyskanie unikatowych kompetencji i wiedzy o branży znacząco podnoszącą atrakcyjność na rynku pracy

• Możliwość współpracy dla największych światowych marek

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze

• Swobodną atmosferę tworzoną przez zespół młodych i dynamicznych współpracowników

Prezentacja firmy

3line pl Sp. z o.o. - jedna z czołowych agencji reklamowo-handlowych obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management