SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

POSbistro Sp. z o.o.

30-527 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

POSbistro to lider na rynku oprogramowania mobilnego dla gastronomii. Naszym głównym produktem jest pierwsze na rynku, w pełni mobilne oprogramowanie dla gastronomii działające na tabletach. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy rozpoczęliśmy poszukiwania osoby do wsparcia działu sprzedaży.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem, znasz technologie mobilne i masz z nimi styczność na co dzień, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania - to właśnie Ciebie szukamy!

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - oprogramowanie mobilne

Twoja praca polegać będzie na :

• aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
• realizacji celów sprzedażowych
• prowadzeniu prezentacji rozwiązań POSbistro on-line
• przygotowywaniu dedykowanych ofert dla Twoich klientów
• budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami
• kreowaniu pozytywnego wizerunku Firmy na rynku

Dołącz do nas jeśli:

• masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta (warunek konieczny)
• jesteś osobą otwartą, komunikatywną i uśmiechniętą
• posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• wyróżnia Cię kreatywność i zorientowanie na sukces
• jesteś osobą samodzielną i umiesz zorganizować własną pracę
• cechuje Cię wysoka kultura osobista
• posiadasz nienaganną dykcję

Znajomość rynku gastronomicznego będzie dodatkowym atutem.

Korzyści dla Ciebie:

• umowa o pracę lub inna wybrana przez Ciebie forma zatrudnienia
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( gwarantowana pensja stała oraz system prowizyjny )
• praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
• elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 08:00, a 10:00)
• narzędzia pracy ( laptop, telefon )
• profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe
• bazę potencjalnych Partnerów Biznesowych
• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• miłą i twórczą atmosferę pracy
• ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
• smaczną pizzę w każdą środę
• cotygodniową dostawę świeżych owoców
• pyszną kawę - bez limitów
• spotkania i imprezy integracyjne
• kartę sportowa OK system

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi