Specjalista ds. sprzedaży

Pol-Poż Sp. j.

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

• Przygotowywanie ofert, obsługa mailowa i telefoniczna klientów
• Sprzedaż asortymentu związanego z branżą PPOŻ i BHP - drzwi przeciwpożarowych, klap dymowych, materiałów ppoż. w budownictwie, sprzętu gaśniczego, automatyki ppoż, oznakowań ppoż itp.
• Przygotowanie zamówień, koordynacja dostaw towarów do klientów
• Pomoc przy wdrożeniach systemowych i produktowych, akcjach marketingowych oraz rozwoju firmy

Wymagania

• Wykształcenie techniczne - zainteresowania techniczne,
• Doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej i internetowej,
• Bardzo dobrej organizacja pracy,
• Dobrych umiejętności komunikacyjnych, predyspozycji do pracy w grupie,
• Umiejętność obsługi sklepów internetowych, Allegro itp.
• Wysokiej kultury osobistej, życzliwości, Inicjatywy i zaangażowania,
• Dodatkową dużą zaletą będzie znajomość programów graficznych, umiejętność tworzenia akcji marketingowych oraz kreatywność

Prezentacja firmy

POL-POŻ KOŁTON SP JAWNA jest firmą rodzinną działającą głównie na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi