Specjalista ds. sprzedaży

Pateh Sp. j.

00-871 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie długotrwałych, profesjonalnych relacji z klientami
• tworzenie ofert handlowych we współpracy z innymi działami firmy
• prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów handlowych
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym (Polska)
• monitorowanie rynku i konkurencji

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
• doświadczenie w sprzedaży urządzeń, rozwiązań dla branży budowlanej
• jeśli możesz pochwalić się wybitnymi wynikami, ale w innej branży – warto się spotkać
• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów potwierdzone sukcesami
• umiejętność prowadzenia prezentacji
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• prawo jazdy kat.B
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• dodatkowym atutem będą posiadane relacje z klientami

Prezentacja firmy

Pateh Jan Petryna Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem rodzinnym c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta