Specjalista ds. Sprzedaży, ŻORY

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żory

Zadania:

  • kompleksowe zapewnienie procesu obsługi Klienta
  • identyfikowanie potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań
  • prognozowanie i realizacja sprzedaży
  • zapewnienie optymalnej obsługi telefonicznej i mailowej Klientów
  • terminowa realizacja zamówień
  • przygotowywanie dokumentacji biznesowej - oferty, umowy, cenniki itp.
  • sporządzanie raportów i analiz sprzedaży
  • współpraca z działem produkcji i logistyki w zakresie realizacji planu wysyłki produktów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenia w strukturach sprzedażowych w branży automotive
  • praktyczne umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • nastawienie biznesowe
  • orientacja na wyniki i osiąganie celów
  • komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, także pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie, inicjatywa i profesjonalizm działania

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: SdS/02/18/TCH/AR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.