Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej - z j. niemieckim lub hiszpańskim

Digital Champion Poland Sp. z o. o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu sprzedaży zagranicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ z językami obcymi

niemiecki - 1 os.
rosyjski i angielski - 1 os.

Miejsce pracy: Kraków, okolice CH Bonarka
Godziny pracy 8.00-16.00

Jakie zadania osoba na tym stanowisku realizuje?
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów na jednej z grup rynków zagranicznych (Grupa I: Niemcy, Austria, Szwajcaria; grupa II: kraje rosyjsko i angielskojęzyczne)
- podtrzymywanie oraz rozwijanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
- przygotowywanie ofert, kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji
- reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, targów branżowych za granicą
- realizacja celów sprzedażowych;
- obsługa po-sprzedażowa, badanie satysfakcji oraz zarządzanie reklamacjami.

Co oferujemy?
+ wdrożenie do pracy dzięki profesjonalnym szkoleniom produktowym oraz sprzedażowym
+ możliwość dołączenia do zgranego zespołu pracującego w super przyjaznej atmosferze
+ stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz motywująca część premiowa składające się w całości na bardzo atrakcyjny system wynagradzania
+ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
+ komfortowe warunki pracy w salonie firmowym
+ możliwość rozwoju zawodowego
+ niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód lub bilety lotnicze na czas wyjazdów zagranicznych

Wymagania

Jakich osób szukamy?
- z bardzo dobrą znajomością jednej z grupy języków (grupa I niemiecki; grupa III rosyjski i angielski)
- z doświadczeniem w sprzedaży aktywnej (bezpośredniej lub telefonicznej)
- potrafisz zarażać swoją pasją oraz doradzać w wyborze
- lubisz inicjować kontakt, a komunikacja z klientem jest Twoją mocną stroną ponadto potrafisz budować długofalowe relacje z klientem
- posiadasz doświadczenie i/lub predyspozycje osobowościowe do pracy w sprzedaży
- potrafisz wyznaczać sobie ponadprzeciętne cele i konsekwentnie do nich dążysz
- posiadasz zdolność przekonywania
- szybko przyswajasz nową wiedzę i nabywasz nowe umiejętności
- jesteś osobą godną zaufania i uczciwą

Myślisz, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko i chcesz się rozwijać w obszarze sprzedaży? Jeżeli tak to prześlij do nas swoje CV.

Proszę o zamieszczenie w CV klauzuli wyrażającej zgodę przetwarzania swoich danych osobowych tj. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami. )”

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy pracowników z językami obcymi: niemiecki, hiszpańs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi