Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej - PRACA BIUROWA (export - import)

HiTec Film Sp. z o.o.

Drwalewice k Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów i monitorowanie działań konkurencji, poprzez
   bieżącą analizę rynku;

• Prezentacja oraz udzielanie informacji klientom na temat pełnej oferty produktów firmy;

• Sporządzanie ofert eksportowych oraz negocjowanie warunków handlowych z klientami;

• Reprezentowanie firmy na różnego rodzaju imprezach targowych w kraju i za granicą;

• Tłumaczenie materiałów produktowych / marketingowych na język: angelski / niemiecki;

• Realizowanie określonego planu sprzedaży;

 • Wsparcie sprzedaży przedstawicieli handlowych w terenie;

• Utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

• Monitorowanie realizacji zamówień;

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego - będzie dodatkowym atutem;

• Znajomość/umiejętność pracy w systemie COMARCH ERP XL będzie dodatkowym atutem;

• Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność;

• Samodzielności w powierzonych obowiązkach i zadaniach;

• Konsekwentność w działaniu, pewność siebie;

• Solidność w realizowaniu powierzonych zadaniach;

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

• Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem z systemem Windows 7 i/lub 8;

• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

• Otwartość, komunikatywność;

• Prawo jazdy kat. B.

Miejsce Pracy: Fabryka opakowań foliowych znajdująca się w Drwalewicach: 05-651 Drwalew

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Stałe, terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci - premii od sprzedaży - adekwatnie do jakości i efektywności wykonywanych planów sprzedażowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres z dołączeniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka, Praca Marketing / PR / Social Media