Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesnym, międzynarodowym call center z branży health&beauty. Zajmujemy się outsourcingiem usług sprzedaży i obsługi klienta. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osób, które wesprą nas na rynku niemieckim.

Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z klientami (tylko osoby zainteresowane naszymi produktami) z Niemiec, w tym:

  • Budowanie pozytywnych relacji i badanie potrzeb klienta,
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb,
  • Dosprzedaż produktów (kontakt z naszymi klientami, którzy dokonali zakupu online i zachęcenie do złożenia większego zamówienia),
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień,
  • Uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1),
  • Komunikatywność, sumienność i otwartość na nowe doświadczenia,
  • Chęć rozwijania się w obszarze obsługi klienta i sprzedaży,
  • Umiejętność współpracowania z ludźmi i budowania z nimi trwałych relacji

Oferujemy:

  • Adekwatne do umiejętności językowych i sprzedażowych wynagrodzenie podstawowe (od 3360 zł netto) i atrakcyjne prowizje (realnie to 2500 zł netto, a dla najbardziej zaangażowanych nawet 5000 zł netto!) – w sumie nawet 8500 zł!
  • Pracę na cały etat lub część etatu (minimum 0,5 etatu) z możliwością indywidualnego ułożenia grafiku,
  • Biuro położone nieopodal stacji metra Rondo Daszyńskiego,
  • Szkolenia wdrożeniowe, coachingi, warsztaty i wiele innych działań rozwojowych ,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, płatne dni wolne od pracy
  • Bonusy za polecenie znajomych do pracy (nawet do 1000 zł!),
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,
  • Pracę w nieformalnym, dynamicznym środowisku pośród różnych kultur i języków,
  • Nieograniczone ilości pysznej kawy, świeże owoce w poniedziałki, pizza i pancakes day oraz wiele innych pyszności! :)

Brzmi interesująco? - Wyślij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting