Specjalista ds. sprzedaży z językiem hiszpańskim

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Europy Południowej
  • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi Klientami firmy
  • Analiza potrzeb Klienta i propozycja rozwiązań
  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa dotyczącego specyfikacji produktów
  • Utrzymywanie i budowanie stałych, długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie procesów sprzedażowych (negocjacje, ofertowanie, przygotowywanie umów)
  • Współpraca z działem R&D i działem zakupów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej lub opakowaniowej - mile widziane
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Zaawansowana znajomość języka hiszpańskiego
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office, w szczególności Excel, Word, PowerPoint
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Samodyscyplina.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą, rodzinną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie premie od osiągniętych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta
  • Dofinansowanie do wakacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.