SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

.LoginTrans Sp. z o.o

Belgia, zagranica

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w sprzedaży za granicą?
Dołącz do jednej z naszych spółek w Europie. Oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

w naszym oddziale w Belgii.

Najważniejsze zadania, jakie czekają na tym stanowisku to:

  • pozyskiwanie klientów B2B głównie drogą telefoniczną,
  • komunikacja zorientowana na budowanie relacji,
  • wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta,

Kogo szukamy:

  • osób z biegła znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiego
  • doświadczeniem w obszarze sprzedaży,
  • pracującej z pasją, zaangażowaniem, wychodzącej z inicjatywą,
  • samodzielnej i pomysłowej.
  • Cały czas bardzo mocno się rozwijamy, więc zależy nam na osobach aktywnych,
  • które będą pełne chęci i zapału by inicjować i wdrażać zmiany

Co oferujemy:

  • możliwość pracy w języku obcym
  • współpraca z kolegami z innych części Europy
  • transfery pomiędzy zagranicznymi oddziałami
  • zdobycie doświadczenia w B2B za granicą
  • wsparcie finansowe w relokacji w formie 13 pensji na start!
.LoginTrans Sp. z o.o .LoginTrans Sp. z o.o