specjalista ds sprzedaży z jęz. niemieckim

Woodenfactory

Kościan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Praca biurowa w sprzedaży.

Do zadań należeć będzie:
- aktywne pozyskiwanie kontrahentów w kraju i za granicą
- nawiązywanie współpracy z architektami i projektantami
- odbieranie telefonów oraz korespondencji wychodzącej i przychodzącej
- obsługa klienta

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży popartej wynikami
- bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego
- samodzielności
- umiejętność obsługi komputera
- elokwencja
- wysoka kultura osobista

Praca w Kościanie

Jesteś zainteresowana/y prześlij swoje cv.

Prezentacja firmy

Młodzi, kreatywni, szukający niekonwencjonalnych rozwiązań. Zains... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi