Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych Klientów niemieckojęzycznych oraz sprzedaż produktów Profitroom, a także kompleksowa obsługa posprzedażowa.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych
  • Rozwój stosunków handlowych z nowymi i dotychczasowymi Klientami
  • Analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami
  • Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Biegła znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację handlową
  • Umiejętność analizy potrzeb biznesowych Klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Zdolność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • Doświadczenie w handlu w branży hotelarskiej lub IT mile widziane

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum - praca stacjonarna w Poznaniu
  • Kurs języka angielskiego
  • Dopłaty do kart MultiSport
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
  • Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja