Specjalista ds. sprzedaży / wycen

F.H.U. Remo Invest

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Współpraca z aktualnymi klientami firmy, odpowiadanie na bieżące potrzeby
• Analiza potrzeb klientów dotyczących inwestycji w zakresie doboru właściwego rozwiązania z naszej oferty
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentowanie naszej oferty klientom podczas rozmów i spotkań
• Negocjowanie warunków, podpisywanie umów handlowych z inwestorami
• Bieżąca analiza rynku budowlanego oraz monitoring cen materiałów budowlanych
• Zarządzanie procesem dostaw na prowadzone budowy

Wymagania

Wymagania:
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, konsekwencja i skuteczność w działaniu
• Znajomość rynku budowlanego i mieszkaniowego
• Doświadczenie w sprzedaży usług budowlanych oraz kontakt z klientem
• Umiejętność prowadzenie spotkań i rozmów handlowych z klientami
• Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
• Chęć uczenia się nowych rzeczy i poszerzania swojej wiedzy w zakresie budowlanym
• Umiejętność obsługi komputera: Office / Word / Excel
• Czynne prawo jazdy kat. „B”
• Skrupulatność i dobra organizacja pracy
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Co nas wyróżnia:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole
• Jasne zasady współpracy oraz elastyczne podejście do oczekiwań
• Spersonalizowany program szkoleniowo-wdrożeniowy
• Atrakcyjny system wynagradzania oparte o podstawę i premię zależną od wielkości sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem. W temacie prosimy o podanie imienia i nazwiska

Prezentacja firmy

Firma Remo Invest ukierunkowana jest na budowę domów energooszczędnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi