Specjalista ds sprzedaży Warszawa/Kraków

DPR Corporation Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obsługa przychodzących telefonicznych zamówień klientów,
Demonstracja produktów firmy dla klientów,
Tworzenie ofert handlowych, faktur, umow,
Pozyskiwanie klientów i partnerow dla firmy oraz utrzymywanie relacji z nimi,
Aktywne promowanie marki w regionie,
Dbałość o jakość świadczonych usług oraz renomę firmy na rynku,
Praca z systemem CRM i oprogramowaniem biurowym.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się pro-klienckiej firmie,
Współpracę z doświadczonym zespołem
znających się na elektronice, robotyce, optyce i IT,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego,
Indywidualnie wyprofilowaną ścieżkę kariery.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży – 1 rok,
Dobre umiejętności komunikacyjne,
Podstawowa wiedza techniczna w dziedzinie elektroniki i/lub technologii informacyjnej,
Umiejętność budowania relacji z klientami,
Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem,
Duża inicjatywa w działaniu,
Sumienność, terminowość, kreatywność oraz wysoka kultura osobista,

Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego lub angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
Czynne prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem)

Prezentacja firmy

DPR Corporation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się firmą, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing