Specjalista ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Miejsce pracy: Starogard Gdański i okolice
Numer ref. SDS/036/AST

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji (B2B - punkty detaliczne oraz B2C - konsumenci indywidualni) jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie i wzmacnianie komunikacji międzynarodowych marek (m.in. Marlboro, L&M)
  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • Efektywne wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji dot. innowacyjnego produktu w ramach kontaktów B2C

Oferta:

  • Bogaty pakiet szkoleń na start
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne szkolenia w ramach doskonalenia wiedzy i umiejętności
  • Przyjazna atmosfera pracy w gronie profesjonalistów
  • Umowa o pracę na pełen etat (pierwsza na okres 1 roku)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna i karta Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo
  • Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad

Wymagania:

  • Umiejętność budowania trwałych relacji w kontaktach B2B oraz B2C, ponadprzeciętna komunikatywność
  • Samodzielność, orientacja na cel, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Przedsiębiorczość, chęć pracy w oparciu o realizację targetów
  • Zamiłowanie do sprzedaży zarówno B2B (punkty sprzedaży detalicznej), jak i B2C (konsumenci indywidualni)
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem/ sprzedaży/ branży FMCG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials