Specjalista ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. SDS/037/AST

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji z Klientami detalicznymi
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie i wzmacnianie pozycji międzynarodowych marek
  • Budowanie dostępności produktów
  • Weryfikacja kontraktów

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń na start - wszechstronne wdrożenie
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w różnych działach firmy
  • Atrakcyjne szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy w gronie profesjonalistów
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie od 3700 brutto miesięcznie i premie za wyniki
  • Opiekę medyczną i kartę multisport
  • Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad

Wymagania:

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy z Klientem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials