Specjalista ds. sprzedaży w Salonie Firmowym

Zakład Szklarski Dubiel Glass

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego salonu poszukujemy osoby, która będzie realizowała politykę firmy w zakresie sprzedaży produktów; zajmie się: kompleksową obsługą klientów w salonie firmowym; będzie aktywne poszukiwać nowych klientów ponadto w zakresie będzie miała: przygotowywanie wycen i ofert sprzedaży,kontakty z klientem, udzielanie informacji handlowych,doradztwo techniczne,

Wymagania

WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum średnie,
 Umiejętność organizacji pracy i planowania
 Odpowiedzialność, rzetelność,
 Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
 Wysoka kultura osobista,
 Znajomość obsługi komputera (pakiet Office – Excel, Word),
 Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Dubiel Glass to firma zajmująca się produkcją drzwi szklanych, kabin pry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie