Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange

ORANGE POLSKA S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

jestem osobą otwartą i gotową na:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym

oprócz zapału wyróżnia mnie:

  • umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów
  • gotowość do bycia doradcą i opiekunem klientów
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • pasja i dynamizm w realizacji zadań
  • dbałość o satysfakcję klientów
  • skuteczność w działaniu
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z klientami, jako dodatkowy atut

od przyszłego pracodawcy oczekuję:

  • szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • rozwoju zawodowego
  • prywatnej opieki medycznej, dostępu do obiektów sportowych
  • premii uzależnionej od wyników prac

Wymagania

umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Elektronika / Telekomunikacja