Specjalista ds. Sprzedaży w Hurtowni Kosmetycznej

Hurtownia Kosmetyczna Vanity

Wrocław, 54-401, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w profesjonalny sprzęt kosmetyczny i akcesoria. Firma działa na rynku od 2010 roku posiada ugruntowaną pozycję w branży, współpracuje z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami profesjonalnych produktów kosmetycznych w kraju i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

OBOWIĄZKI:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów,
- budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientem,
- obsługa sklepu internetowego,
- fachowe oraz kompleksowe doradztwo w zakresie kosmetologii.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- pracę w młodej, rozwijającej się firmie,
- bezpłatne szkolenia,
- pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

- wykształcenie kosmetyczne,
- znajomość sprzętu kosmetycznego oraz profesjonalnych produktów kosmetycznych,
- obsługa komputera,
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
- mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej,
- mile widziana znajomość systemów magazynowo – sprzedażowych np. Subiekt GT,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej e-commerce oraz obsłudze portali sprzedażowych (allegro),
- mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego.

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna