Specjalista ds. sprzedaży w hurtowni kosmetycznej

Hurtownia Kosmetyczna Vanity

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w profesjonalny sprzęt kosmetyczny i akcesoria. Firma działa na rynku od 2010 roku posiada ugruntowaną pozycję w branży, współpracuje z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami profesjonalnych produktów kosmetycznych w kraju i zagranicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz otwarciem nowego oddziału firmy w Częstochowie aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów,
- fachowe doradztwo w zakresie kosmetologii,
- przygotowywanie do wysyłki zamówień telefonicznych i mailowych,
- budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientem,
- obsługa sklepu internetowego i aukcji na portalach aukcyjnych.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie kosmetyczne lub doświadczenie w branży kosmetycznej,
- znajomość sprzętu kosmetycznego oraz profesjonalnych produktów kosmetycznych,
- obsługa komputera,
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
- mile widziana znajomość systemów magazynowo–sprzedażowych np. Subiekt GT,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Dodatkowe wymagania:
- nieukończony 30 rok życia*

* Z uwagi na złożony wniosek o refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia. Na zasadach określonych w art. 150f Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r . poz. 645 z późn.zm.), informujemy, iż oferta skierowana jest jedynie do osób zarejestrowanych jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie, które nie skończyły 30 roku życia.

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna